O firmie


Działamy w charakterze pogotowia kanalizacyjnego i jesteśmy dostępni 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wykonujemy różnego rodzaju prace z zakresu hydrauliki, kanalizacji i wodociągów. Posiadamy najnowsze urządzenia, które znacznie przyspieszają nasze prace. Prace zewnętrzne wykonujemy metodą hydrodynamiczną tj. przy użyciu wody pod ciśnieniem, zaś prace wewnętrzne metodą elektromechaniczną tj. przy użyciu specjalnej maszyny i spiral zakończonych różnymi końcówkami. Jesteśmy firmą przyjazną dla klientów, zapewniamy im fachową i miłą obsługę. Zawsze chętnie doradzamy, jakie rozwiązania zastosować, aby usprawnić działanie kanalizacji i instalacji hydraulicznych.


Zajmujemy się między innymi czyszczeniem kanalizacji i jej monitoringiem, naprawami wykopowymi i bezwykopowymi, wymianą pionów i poziomów kanalizacyjnych.


Jesteśmy firmą, której główne usługi to wszelkiego rodzaju prace kanalizacyjne i hydrauliczne.


glowica

Zajmujemy się między innymi:


  • naprawą kanalizacji, w tym jej monitorigniem,
  • instalacjami hydraulicznymi, w tym ich naprawą,
  • czyszczeniem kanalizacji i jej konserwacją,
  • innego rodzaju robotami konserwacyjnymi,
  • dbamy o studzienki kanalizacyjne,
  • świadczeniem usług jako pogotowie kanalizacyjne i wiele innych.

Korzystamy z wysokiej jakości maszyn, pracujemy przy użyciu metody elektromechanicznej i hydrodynamicznej. Zawsze staramy się, aby każda nasza usługa była jak najbardziej efektywna i zapewniała naszym klientom komfort użytkowania.